دکتر فرزانه درویش زاده / جراحی زیبایی زنان / لابیاپلاستی بدون بخیه و بیهوشی
مدت زمان مطالعه ۶ دقیقه

لابیاپلاستی بدون بخیه و بیهوشی

آیا شما از طرفداران جراحی لابیاپلاستی هستید؟ آمار بانوانی که در دسته طرفداران این جراحی هستند روز به روز در حال افزایش است اما در این میان هستند خانم هایی که از بخیه های عمل لابیاپلاستی هراس دارند. اما جالب است بدانید که لابیاپلاستی بدون بخیه با روش های جدید و پیشرفته ای در حال انجام است و شما می‌توانید بدون داشتن اندکی واهمه در رابطه با این جراحی، از مزایای آن لذت ببرید. با خواندن این مقاله می‌توانید، با انواع روش های لابیاپلاستی با جراحی و یا بدون بخیه آشنا شوید و بهترن مورد را برای خود برگزینید.


لابیاپلاستی بدون بخیه

همانطور که ذکر شد لابیاپلاستی بدون بخیه توسط دکتر زنان قابل انجام است اما چگونه این امر را ا نجام می‌دهند؟ دستگاه سافت سرجری یکی از پیشرفته ترین دستگاه هایی است که برای جراحی های زیبایی زنان کاربرد دارد. با استفاده از دستگاه سافت سرجری بدون تیغ و جراحی به عمل لابیاپلاستی بدون بخیه می‌پردازند. این دستگاه سبب شده تا ظرافت و دقت در روند کوچک کردن لابیاها بسیار افزایش یابد و میزان مراجعین راضی نیز بیشتر از قبل باشد.

سافت سرجری به اندازه ای ظرافت در روند کار دارد که معمولا جراحان پلک نیز از آن در برخی از جراحی های حساس و ظریف بهره می‌برند. جراحی زیبایی واژن بدون بخیه در سراسر کشور های اروپایی نیز مورد توجه قرار گرفته و مشاهده می‌شود که بسیاری از ساکنین این کشور ها برای لابیاپلاستی بدون بخیه به متخصصین زنان کشور ما مراجعه می‌کنند.

لابیاپلاستی بدون بخیه بدون بیهوشی انجام می‌گیرد و فرد بعد از گذراندن دوران نقاهت به هیچ وجه جای بخیه ای بر سطح پوست لابیای خود مشاهده نمی‌کند. لابیاپلاستی بدون خونریزی و درد و ناخوشی بوده و نیاز به استراحت مطلق همانند عمل لابیاپلاستی ندارد و فرد می‌تواند بعد از گذشت 24 ساعت به فعالیت های عادی خود بپردازد. توصیه می‌شود، خانم هایی که پوست نازکی در ناحیه تناسلی خود دارند از روش لابیا پلاستی بدون بخیه استفاده کنند.

لابیاپلاستی بدون بخیه

نحوه لابیاپلاستی بدون بخیه و با لیزر

لابیا برای تمامی بانوان مشکل بزرگی ندارد و ممکن است بعضی از این افراد با مشکل تیرگی لابیا، چین و چروک و افتادگی سطح پوست لابیا و موارد این چنینی مواجه باشند. افرادی که دارای چین و چروک در این ناحیه باشند و یا پوست بسیار زیاد لابیا داشته باشند، اما در عین حال از بخیه های لابیاپلاستی بیزارند، می‌توانند لابیاپلاستی بدون بخیه با دستگاه سافت سرجری انجام دهند و برای نواحی لازم، از لابیاپلاستی با لیزر استفاده کنند.

لیزر سبب شده تا برش های ایجاد شده بر لابیاها بسیار نازک و ظریف باشد که انعقاد خون بسیار سریع صورت گیرد و خونریزی در این ناحیه به وجود نیاید که در این صورت نیازی به بخیه وجود نخواهد داشت. لیزر مونالیزا باعث پیرفت در تکنیک لابیاپلاستی شده و بسیاری از مشکلات را به راحتی برطرف می‌کند بدون اینکه فرد با عارضه ای رو به رو شود.

لابیاپلاستی بدون بخیه چه فوایدی دارد؟

شاید برای خانم های میانسال وجود جای بخیه و ترمیم آن با لابیاپلاستی بدون بخیه از نظر اهمیت تفاوت زیادی ندذاشته باشد اما برای دختر های جوان بسیار مهم است که هیچگونه جای بخیه ای در این ناحیه باقی نماند و عمل لابیاپلاستی آن ها به گونه ای باشد که به مرور زمان تشخیص داده نشود که عمل لابیاپلاستی انجام شده است. در ادامه به برخی از مزایای لابیاپلاستی بدون بخیه اشاره خواهیم داشت:

  • سلول های در ناحیه بافت واژن بعد از انجام لابیاپلاستی در حال ترمیم هستند و افراد می‌توانند با استفاده از جراحی لابیاپلاستی با تکنیک سافت سرجری حتی جای بخیه های قبل در جراحی های گذشته لایباپلاستی خود را از بین ببرند.
  • ازر بین بردن افتادگی در ناحیه لابیا برای دختران جوان اهمیت فراوانی دارد و عدم جای بخیه بعد از این جراحی سبب می‌شود تا بیشتر برای رفع مشکل خود راغب باشند.
  • لابیاپلاستی بدون بخیه دارای دوران نقاهت بسیار کوتاه است و فرد می‌تواند از روز بعد عمل به فعالیت های عادی بپردازد.
  • لابیاپلاستی بدون بخیه بدون بیهوشی انجام می‌گیرد و این روش در دسته تکنیک های زیبایی ایمن قرار دارد. خانم ها در هنگام این عمل هیچگونه درد و ناراحتی نخواهند داشت.
لابیاپلاستی بدون بخیه

نقاهت بعد از لابیاپلاستی بدون بخیه

لابیاپلاستی بدون بخیه دارای دوران نقاهت بسیار کوتاه است زیرا بدون برش بوده و به همین دلیل خونریزی تا اندازه بسیار کمی می‌باشد. آسیب به بافت در کمترین میزان خود قرار دارد که همین امر سبب شده که درد کمی برای فرد به همراه داشته باشد.

  • بیمار برای مدت زمان معینی نباید فعالیت های سنگین انجام دهد.
  • خانم ها با داشتن این جراحی برای برقراری رابطه جنسی باید حدود دو هفته صبور باشند.
  • بعد از جراحی لابیاپلاستی بدون بخیه پماد هایی برای بهبود سریع تر ناحیه تجویز می‌گردد که باید به موقع استفاده شود.
  • شخص باید حتما در دوران نقاهت خود تا دو هفته دارو های تجویزی توسط جراح زنان را استفاده کند تا دچار عفونت نشود.

لایباپلاستی بدون بخیه نیاز به بیهوشی دارد؟

لابیاپلاستی بدون بخیه نیز با استفاده از بی حسی موضعی انجام می‌گیرد. افرادی که دچار مشکلات بیشتری در این ناحیه باشند می‌توانند از سایر جراحی های زبایی زنان مانند لیفت واژن، تزریق ژل به واژن و … نیز در کنار لابیاپلاستی خود استفاده کنند.  

هزینه لابیاپلاستی بدون بخیه چقدر است؟

هزینه عمل لابیاپلاستی بدون بخیه از جراحی لابیاپلاستی کمتر بوده اما با این حال باید ذکر کنیم که این میزان هزینه به عوامل متعددی چون اندازه لابیاها و میزان افتادگی و چین و چروک آن ها بستگی دارد. همچنین اگر شخص از جراحی های همزمان با لایباپلاستی استفاده کند نیز میزان هزینه افزایش می‌یابد.

بهترین جراح برای لابیاپلاستی بدون بخیه

لابیاپلاستی بدون بخیه دقیقا به اندازه جراحی لابیاپلاستی حساس بوده و به دقت و مهارت جراح زنان نیاز دارد. شما باید برای انجام این عمل حتما به بهترین جراح لابیاپلاستی مراجعه کنید. برخی افراد تصور دارند که در این روش، لابیاها فقط ترمیم می‌شوند اما اینگونه نیست بلکه تمامی نواقص در این ناحیه با این تکنیک رفع شده و تنها تفاوتی که دارد این است که بدون بخیه می‌باشد. در صورتی که فرد بخواهد جراحی تنگ کردن واژن همزمان با لابیاپلاستی بدون بخیه انجام دهد، برای نواحی مورد نظر از بخیه استفاده می‌شود.

به این پست رای دهید
[Total: 0 Average: 0]
برچسب ها:

آخرین دیدگاه‌ها

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با پزشک