تهران، شریعتی، بالاتر از ظفر، نبش کوچه جم ، پلاک2، طبقه سوم

02122259295 – 02122259296

دکتر فرزانه درویش زاده / جراحی زیبایی زنان /  بهترین متخصص زنان و زایمان در تهران
مدت زمان مطالعه ۶ دقیقه

 بهترین متخصص زنان و زایمان در تهران

 بهترین متخصص زنان و زایمان

بهترین متخصص زنان و زایمان چه اقدامات درمانی انجام می دهد؟ مهم ترین ویژگی های بهترین متخصص زنان چیست؟ محل درمانی که بهترین متخصص زنان در آن خدمت می کند چگونه باید باشد؟

از مهم ترین سوالاتی که در مورد بهترین متخصص زنان و زایمان می پرسند این است که ویژگی های بهترین متخصص زنان و زایمان چیست یا اینکه در خصوص حوزه کاری بهترین متخصص زنان سوالاتی می شود.

در این نوشتار در صدد این هستیم که سوالاتی که به صورت پرتکرار در این زمینه مطرح می شود را در بخش هایی مجزا و اختصاصی پاسخ گوییم.

 

متخصص زنان و زایمان کیست؟

واقعیتی که وجود دارد این است که متخصص زنان و زایمان کسی است که دوره هایی آکادمیک را در مراکز و دانشگاه ها در زمینه تمام بیماری هایی که زنانه محسوب می شوند و نیز روش های تشخیصی و درمانی آنها می آموزند.

به بیانی دیگر افرادی که دانشگاه در رشته پزشکی تحصیل می کنند بعد از اینکه دوره های عمومی این رشته را پشت سر می گذارند وارد تخصصی می شوند که مربوط به زنان و زایمان است.

بعد از اینکه در این حوزه ها تحصیل کردند می توانند در مراکز درمانی مختلف چه خصوصی و مطب خودشان چه در مراکز درمانی دولتی به ارائه خدمات درمانی در زمینه زنان و زایمان بپردازند.

درواقع متخصص زنان و زایمان کاملا با روند زایمان و تمامی مراقبت های قبل و بعد آن آشنا هستند و مشاوره هایی کاملا دقیق و علمی را می توانند در این زمینه داشته باشند.

 

مهم ترین ویژگی های بهترین متخصص زنان و زایمان

سوالی که همواره مطرح می شود این است که بهترین متخصص زنان و زایمان کیست؟.

با بررسی ویژگی ها و معیارهایی که باعث می شود یک پزشک بهترین متخصص زنان وزایمان شناخته شود به نتایجی رسیدیم مبنی بر اینکه تمامی انها ویژگی هایی دارند که در اکثر آنها مشترک است.

از جمله این ویژگی ها:

  • دانش و توانایی علمی در زمینه تشخیص و درمان بیماری های زنانه

قطعا آگاهی و دانش زیاد پزشکان متخصص زنان و زایمان تاثیر غیر قابل انکاری درموفقیت های درمانی و تشخیص بیماری های مختلف خواهد داشت.

بسیاری از بهترین متخصص زنان و زایمان توانسته اند با تحصیل در بهترین مراکز آموزشی و دانشگاه های برتر کشور یا خارج از کشور بیشترین میزان آگاهی و دانش را کسب کنند.

قطعا توانمندی های علمی در روند درمانی می تواند تا حد زیادی مسیر تشخیص و درمان موفقیت آمیز را روشنگر باشد.

بنابراین زمانی که در صدد انتخاب بهترین و معتبر ترین پزشکان متخصص بودید حتما یکی از معیارهایی که برای انتخاب لحاظ می کنید این باشد که در کدام محل تحصیل کرده اند و چه دوره های آموزشی را پشت سر گذاشته اند.

 

  • تجربه و توانمندی های عملی در زمینه پیاده سازی دانسته های علمی

 

از دیگر معیارهایی که در جنب دانش و آگاهی از تاثیرات بسیار بالایی برخوردار است این ویژگی پزشکان است که باید حتما از تجربه و مهارت بالایی برخوردار باشند.

در واقع بسیاری از پزشکان در تخصص های مختلف از جمله متخصص زنان و زایمان زمانی که دوره های آموزش تئوری آنها تمام شد تحت نظر بهترین و با تجربه ترین پزشکان دوره های آموزشی عملی را می گذرانند.

همین مساله خود دلیلی محکمی است بر اینکه تجربه و توانایی عملی تا چه میزان می تواند موفقیت های درمانی را افزایش دهد.

تا زمانیکه پزشکان نتوانند دانش خود را به مرحله عملیاتی برسانند تاثیری در روند درمان و تشخیص نخواهند داشت.

 

  • اخلاق حرفه ای و رعایت اصول اخلاقی

از دیگر معیارهایی که می تواند تا حد زیادی در موفقیت های درمانی اثر بخش باشد اخلاق حرفه ای و رعایت اصول اخلاقی در تمامی مراحل درمانی از سوی پزشک معالج است.

بسیاری از پزشکان در مواردی که از بضاعت مالی کم بیمارانشان آگاه می شوند بسیاری از ملاحظات مالی را کنار می گذارند و در صدد هستند که صرفا در کمترین زمان ممکن و کمترین هزینه به درمان مشکلات و بیماری های مراجعین شان بپردازند.

از دیگر مسائلی که در رعایت اصول حرفه ای مطرح می شود این است پزشکان به میزانی که در روند درمانی با بیمارانشان همدلانه تر و صمیمی تر برخورد کنند روابط دوستانه در بین اینان موجب می شود که روند درمان به بهترین شکل ممکن پیش برود.

 

  • شاغل بودن در بهترین مراکز درمانی یا مجهز ترین مطب های خصوصی

 

از دیگر ویژگی هایی که بهترین متخصص زنان دارند این است که در بهترین و مجهز ترین مراکز درمانی به ارائه خدمات پزشکی می پردازند. از همین رو می توان روندی مفید و ثمربخشی را در درمان از انها امیدوار بود.

تجهیزات درمانی مدرن و بکار گیری آنها می تواند تا حد زیادی درمان را تسهیل بخشد و روند به بهترین شکل ممکن و بر اساس جدید ترین متد درمانی ادامه پیدا کند.

از همین رو باید به تجهیزات درمانی آن مراکز درمانی نهایت توجه را داشته باشید.

 

  • دارا بودن کارنامه کاری موفق و پربار

در مواردی که می خواهید برای انتخاب بهترین متخصص زنان و زایمان اقدام کنید اولین کاری که باید بکنید این است که به سابقه کاری و میزان موفقیت هایی که در زمینه درمان به دست آورده اند توجه کنید.

خوش بختانه کم نیستند تعداد بهترین جراح زیبایی زنان که با کارنامه کاری درخشاانی که دارند می توان به راحتی به توانمندی های درمانی انان اعتماد کرد و روند درمان بیماری هایمان را به آنان بسپاریم.

 

 

دکتر فرزانه درویش زاده، جراح و متخصص زنان زایمان و نازایی در تهران می باشد که دارای بورد تخصصی لاپاروسکوپی و درمان ناباروری می باشد. ایشان با بهره گیری از روش های نوین تشخیصی و درمانی مجهز مشکلات و مسائل مربوط به زنان ومسائل مربوط در این زمینه می پردازد.شما می توانید برای و تعیین وقت قبلی با شماره تلفن 26703214 تماس حاصل فرمایید و یا به آدرس  اینستــاگـرام  ایشان مراجعه نمایید

 

 

نتیجه گیری

در انتها امیدواریم اطلاعاتی که در قالب بخش های مختلفی ارائه شد بتواند در مسیر گزینش بهترین متخصص زنان روشنگر خوبی باشند.

بسیاری از زنان مخصوصا کسانی که متاهل هستند باید حتما در فواصل زمانی کوتاهی به بهترین متخصصین زنان و زایمان رجوع کنند و درصورتی که با مشکلات زنانه ای مواجه بودند در اولین فرصت به درمان بپردازند.

بسیاری بیماری ها هستند که اگر در مراحل اولیه شناخته شوند به راحتی قابل درمان خواهند بود در غیر این صورت  مراحل درمان به مراتت سخت تر خواهند شد. شما می توانید برای درمان انواع بیماری های زنان و زایمان به دکتر فرزانه درویش زاده مراجعه کنید.

به این پست رای دهید
[Total: 0 Average: 0]
پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست + شش =

تماس با پزشک