دکتر فرزانه درویش زاده / جراحی زیبایی زنان /  بهترین متخصص زنان و زایمان چه کسی است ؟
مدت زمان مطالعه ۲۱ دقیقه

 بهترین متخصص زنان و زایمان چه کسی است ؟

بهترین متخصص زنان چه اقدامات درمانی انجام می دهد؟ مهم ترین ویژگی های بهترین متخصص زنان چیست؟ محل درمانی که بهترین متخصص زنان در آن خدمت می کند چگونه باید باشد؟
از مهم ترین سوالاتی که در مورد بهترین متخصص زنان می پرسند این است که ویژگی های بهترین متخصص زنان چیست یا اینکه در خصوص حوزه کاری بهترین متخصص زنان سوالاتی می شود.
در این نوشتار در صدد این هستیم که سوالاتی که به صورت پرتکرار در این زمینه مطرح می شود را در بخش هایی مجزا و اختصاصی پاسخ دهیم. پس در ادامه این مقاله با ما همراه باشید.

 

فهرست محتوا نمایش

بهترین متخصص زنان و زایمان کیست؟

 

واقعیتی که وجود دارد این است که بهترین متخصص زنان و زایمان کسی است که دوره هایی آکادمیک را در مراکز و دانشگاه ها در زمینه تمام بیماری هایی که زنانه محسوب می شوند و نیز روش های تشخیصی و درمانی آنها می آموزند.

به بیانی دیگر افرادی که دانشگاه در رشته پزشکی تحصیل می کنند بعد از اینکه دوره های عمومی این رشته را پشت سر می گذارند وارد تخصصی می شوند که مربوط به زنان و زایمان است.

بعد از اینکه در این حوزه ها تحصیل کردند می توانند در مراکز درمانی مختلف چه خصوصی و مطب خودشان چه در مراکز درمانی دولتی به ارائه خدمات درمانی در زمینه زنان و زایمان بپردازند.

درواقع بهترین متخصص زنان و زایمان کاملا با روند زایمان و تمامی مراقبت های قبل و بعد آن آشنا هستند و مشاوره هایی کاملا دقیق و علمی را می توانند در این زمینه داشته باشند.

مهم ترین ویژگی های بهترین متخصص زنان

سوالی که همواره مطرح می شود این است که بهترین متخصص زنان و زایمان چه ویژگی دارد؟

با بررسی ویژگی ها و معیارهایی که باعث می شود یک پزشک بهترین متخصص زنان وزایمان شناخته شود به نتایجی رسیدیم مبنی بر اینکه تمامی انها ویژگی هایی دارند که در اکثر آنها مشترک است.

از جمله این ویژگی ها : جهت کسب اطلاعات روی آیکون مورد نظر کلیک کنید

  آگاهی و دانش

 آگاهی و دانش

 اخلاق حرفه ای

اخلاق حرفه ای

 تجربه و توانمندی های عملی

تجربه

  سابقه کاری

سابقه کاری

مجهز بودن مراکز درمانی

مجهز بودن مراکز درمانی

 آگاهی و دانش

قطعا آگاهی و دانش زیاد پزشکان بهترین متخصص زنان و زایمان تاثیر غیر قابل انکاری در تشخیص بیماری های مختلف خواهد داشت.

بسیاری از بهترین متخصص زنان و زایمان توانسته اند با تحصیل در بهترین مراکز آموزشی و دانشگاه های برتر کشور یا خارج از کشور بیشترین میزان آگاهی و دانش را کسب کنند.

بنابراین زمانی که در صدد انتخاب بهترین و معتبر ترین پزشکان متخصص بودید حتما یکی از معیارهایی که برای انتخاب لحاظ می کنید این باشد که در کدام محل تحصیل کرده اند و چه دوره های آموزشی را پشت سر گذاشته اند.

اخلاق حرفه ای

از دیگر معیارهایی که می تواند تا حد زیادی در موفقیت های درمانی اثر بخش باشد اخلاق حرفه ای و رعایت اصول اخلاقی در تمامی مراحل درمانی از سوی پزشک معالج است.

بسیاری از پزشکان در مواردی که از بضاعت مالی کم بیمارانشان آگاه می شوند بسیاری از ملاحظات مالی را کنار می گذارند و در صدد هستند که صرفا در کمترین زمان ممکن و کمترین هزینه به درمان مشکلات و بیماری های مراجعین شان بپردازند.

از دیگر مسائلی که در رعایت اصول حرفه ای مطرح می شود این است پزشکان به میزانی که در روند درمانی با بیمارانشان همدلانه تر و صمیمی تر برخورد کنند روابط دوستانه در بین اینان موجب می شود که روند درمان به بهترین شکل ممکن پیش برود.

تجربه و توانمندی های عملی

از دیگر معیارهایی که در جنب دانش و آگاهی از تاثیرات بسیار بالایی برخوردار است این ویژگی پزشکان است که باید حتما از تجربه و مهارت بالایی برخوردار باشند.

در واقع بسیاری از پزشکان در تخصص های مختلف از جمله بهترین متخصص زنان و زایمان زمانی که دوره های آموزش تئوری آنها تمام شد تحت نظر بهترین و با تجربه ترین پزشکان دوره های آموزشی عملی را می گذرانند.

همین مساله خود دلیلی محکمی است بر اینکه تجربه و توانایی عملی تا چه میزان می تواند موفقیت های درمانی را افزایش دهد.

تا زمانیکه پزشکان نتوانند دانش خود را به مرحله عملیاتی برسانند تاثیری در روند درمان و تشخیص نخواهند داشت.

سابقه کاری

در مواردی که می خواهید برای انتخاب بهترین متخصص زنان اقدام کنید اولین کاری که باید بکنید این است که به سابقه کاری و میزان موفقیت هایی که در زمینه درمان به دست آورده اند توجه کنید.

خوش بختانه کم نیستند تعداد بهترین جراح زیبایی زنان که با کارنامه کاری درخشانی که دارند می توان به راحتی به توانمندی های درمانی انان اعتماد کرد و روند درمان بیماری هایمان را به آنان بسپاریم.

مجهز بودن مراکز درمانی

از دیگر ویژگی هایی که بهترین متخصص زنان دارند این است که در بهترین و مجهز ترین مراکز درمانی به ارائه خدمات پزشکی می پردازند. از همین رو می توان روندی مفید و ثمربخشی را در درمان از انها امیدوار بود.

تجهیزات درمانی مدرن و بکار گیری آنها می تواند تا حد زیادی درمان را تسهیل بخشد و روند به بهترین شکل ممکن و بر اساس جدید ترین متد درمانی ادامه پیدا کند.

از همین رو باید به تجهیزات درمانی آن مراکز درمانی نهایت توجه را داشته باشید.

مطب دکتر فرزانه درویش زاده یکی از مجهزترین مراکز درمان می باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر ویدیو زیر را مشاهده کنید:

 

خدمات بهترین متخصص زنان

بهترین متخصص زنان اغلب دارای برخی خدمات است  و می بایست توانایی درمان و تشخیص انواع بیماری های زنان را داشته باشد. 

از جمله خدمات بهترین متخصص زنان عبارتند از:

 • سفید کردن واژن
 • تزریق ژل به واژن
 • تزریق چربی به واژن
 • جوانسازی واژن
 • بی اختیاری ادرار
 • فیبروم رحمی
 • زایمان سزارین
 • زایمان طبیعی
 • واژینوپلاستی
 • پرینورافی
 • زگیل تناسلی
 • تبخال تناسلی
 • لابیاپلاستی
 • لیفت واژن
 • خشکی واژن
 • اندومتریوز

جراحی های زیبایی زنان 

ناحیه تناسلی نیر مانند سایر اعضا بدن با گذشت زمان دچار تغییراتی می شود که این تغییرات می توانند ناخوش آیند باشد. از جمله این تغییرات می توان به افتادگی، شل شدگی، کاهش حجم و … اشاره کرد. ممکن است این تغییرات با عوارضی نیز همراه باشد.

از جمله مهم ترین خدمات یک بهترین متخصص زنان انجام جراحی های زیبایی زنان نظیر لابیاپلاستی، واژینوپلاستی و پرینورافی است. انجام این جراحی های زیبایی علاوه بر افزایش میل جنسی و بهبود رابطه زناشویی می تواند به افزایش اعتماد به نفس بانوان نیز کمک شایانی کند. 

جراحی های زیبایی زنان

لابیاپلاستی

لابیاپلاستی مزایای عملکردی و زیبایی دارد. اکثر زنان برای کاهش لب های اضافی که پیچ و تاب می خورد و باعث درد و سوزش می شود، تحت عمل جراحی قرار می گیرند . برخی دیگر می خواهند ظاهر جوانی خود را پس از زایمان یا پیری بازگردانند.

زایمان توسط بهترین متخصص زنان

انجام زایمان طبیعی و زایمان سزارین نیز از دیگر خدمات یک متخصص زنان خوب است. 

برای زایمان روش های مختلفی وجود دارد. انتخاب نوع زایمان بسیار مهم است اما از آن مهمتر انتخاب پزشکی است. زیرا داشتن یک زایمان سالم و بدون نقص به پزشک متخصص ارتباط دارد. پس اگر می خواهید از عوارض احتمالی زایمان جلوگیری کنید، یک متخصص ماهر را انتخاب کنید

انواع روش های زایمان

روش های درمانی متفاوتی وجود دارد تا زایمان طبیعی را راحتتر کند. در ادامه چند مورد را توضیح داده ایم:

زایمان به روش الکساندر توسط بهترین متخصص زنان

در این روش، باید بتوانی بر روی ذهن تمرکز کنی و ذهن را آرام نمایی تا از این طریق ماهیچه های بدن شل شود و زایمان طبیعی راحت تر صورت گیرد. در این روش خانم باردار آموزش می بیند و در زمان زایمان بر ذهن خود تسلط پیدا میکند.

زایمان به روش برادلی توسط بهترین متخصص زنان

در این روش زایمان که به صورت طبیعی انجام می شود، پدر آموزش می بیند تا در دوران بارداری و زایمان جگونه به همسر خود کمک کند. در این روش فقط پدر تحت آموزش قرار میگیرد.

زایمان به روش لاماز توسط بهترین متخصص زنان

در این روش مادر آموزش میبیند تا با حرکات خاص بر روی آنچه که در طول زایمان اتفاق می افتد تمرکز کند تا بتواند درد را کنترل نماید.

بشنویم صحبت های یکی از بیماران عزیز را :


زایمان در آب

یک روشی است که درد زایمان را به طور چشمگیری کاهش می دهد. در روش زایمان در آب، مادر در یک استخر قرار می گیرد. در این روش مادر در هنگام زایمان زمانی که در وان آب قرار می گیرد درد کمتری احساس می کند.این روش ابتدا در اروپا رواج پیدا کرد.

زایمان به روش استفاده از گاز استنشاقی

از این روش برای کاهش درد زایمان استفاده می شود. با استفاده از گاز مخصوصی و استشمام آن، مادر در  کمتری احساس خواهد کرد.

زایمان با تزریق دارو

تزریق دارو به مادر یکی از روش های کاهش درد زایمان است. زمان تزریق این دارو، لحظه ای است که دهانه رحم به اندازه 5 سانتی متر باز می شود وهمچنین قبل از زمانی که فشاری برای خارج کردن نوزاد صورت نگرفته است. هدف از این تزریق استراحت مادر در حین انقباضات است.

ویدیو زیر توضیحی کوتاه از نحوه زایمان طبیعی می باشد :

لاپاراسکوپی 

لاپاراسکوپی از جمله تکنیک های جراحی است که توسط دستگاه لاپاراسکوپ جهت درمان و برطرف نمودن برخی مشکلات انجام می گردد و از جمله خدمات بهترین متخصص زنان درمان بیماری ها و مشکلات زنان توسط جراحی لاپاراسکوپی است. 

لاپاراسکوپی 

مزایای انجام عمل لاپاراسکوپی چیست؟

از مهمترین مزایای لاپاراسکوپی، تشخیص دقیق بیماری است. همچنین می توان زمان به كمك عمل لیزر لاپاراسكوپي درمانی، آن ضايعه را ترميم و اصلاح نمود. با استفاده از لاپاراسکوپی یک زن مطمئن می شود که سالم است و می تواند باردار شود. از سایز مزایای این روش می توان به : زمان بهبودی کوتاه، کاهش هزینه، کاهش احتمال عفونت، کاهش چسبندگی  و … اشاره کرد.

درمان ناباروری

مشاوره و درمان ناباروری 

مشاوره و درمان ناباروری نیز از دیگر خدمات متخصص زنان به شمار می رود. 

درمان ناباروری زنان عبارتند از:

تحریک تخمک‌گذاری با دارو
IUI (تلقیح داخل رحمی اسپرم)
IVF
ICSI
کوتر تخمدان، لاپاروسکوپی، هیستروسکوپی و …

علائم و نشانه های ناباروری

اگر یکسال رابطه جنسی منظم داشتید و باردار نشدید، نشانه ها و علادم زیر را بررسی کنید. در صورت دارا علائم زیر به متخصص زنان مراجعه کنید

 • تغییر در میل جنسی و یا احساس درد در رابطه جنسی
 • نازک شدن بافت مو و یا ریزش آن
 • بالا رفتن وزن
 • مشاهده موهای زائد در پشت لب، روی قفسه ی سینه و چانه
 • مشاهده ترشحات شیری ازنوک سینه ها
 • نا منظمی یا تغییرات در عادت ماهانه

مراقبت های دوران بارداری 

مراقبت های دوران بارداری مراقبت های بهداشتی است که در دوران بارداری دریافت می کنید. از خود و کودکتان مراقبت کنید.

از آنجایی که مراقبت های بارداری جهت بررسی سلامت مادر و جنین از اهمیت بالایی برخوردار است به همین جهت می بایست به بهترین متخصص زنان جهت مراقبت های دوران بارداری مراجعه نمود.

بارداری

چه زمانی می توانم مراقبت های بارداری را شروع کنم؟

اگر قصد بارداری دارید، یک متخصص زنان به شما توصیه می کند که مصرف ویتامین های دوران بارداری را شروع کنید. شما باید 3 ماه قبل از اقدام به باردار شدن، مصرف اسید فولیک را شروع کنید. ویتامین های دوران بارداری حاوی مقادیر اضافی اسید فولیک، آهن و کلسیم مورد نیاز در دوران بارداری هستند.

درمان

تشخیص و درمان بیماری های زنان

از جمله خدمات یک متخصص زنان خوب درمان بیماری های زنان نظیر عفونت واژن، درمان واژینیسموس، بی اختیاری ادرار، سندورم پلی کیستیک و … می باشد. در واقع یک متخصص زنان خوب می بایست توانایی تشخیص و درمان صحیح این بیماری ها را داشته باشد. 

از دیگر خدماتی که بهترین متخصص زنان در تهران انجام خواهد داد می توان به موارد زیر اشاره کرد:

لابیاپلاستی

از اقداماتی که بهترین متخصص زنان در تهران انجام خواهد داد می توان به عمل زیبایی لابیاپلاستی اشاره کرد. این عمل امروزه در میان خانم ها بسیار رواج یافته و خواهان زیادی دارد. در واقع این عمل به منظور کوچک کردن لابیا در واژن انجام خواهد شد و یک نوع جراحی زیبایی است البته می تواند در برخی از زمینه ها، جنبه درمانی هم داشته باشد اما بیشتر برای زیبایی واژن استفاده خواهد شد. گاهی اوقات قسمت لابیا خانم ها بزرگ بوده و یا نا مقارن است که به همین دلایل مشکلاتی را برای خانم ها به وجود خواهد آورد از جمله این مشکلات می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. بوی بد و مشکلات بهداشتی ناحیه تناسلی
 2. احساس درد و ناراحتی حین مقاربت جنسی
 3. ناراحتی حین انجام فعالیت های ورزشی و پوشیدن لباس های تنگ
 4. انحراف و پخش جریان ادرای
 5. کاهش اعتماد به نفس در حین رابطه جنسی

عمل زیبایی لابیاپلاستی اگر زیر نظر بهترین متخصص زنان درتهران انجام شود، جای هیچگونه نگرانی را برای افراد به جای نخواهد گذاشت. این عمل می تواند به دو روش لیزر و جراحی برای افراد انجام شود که باید با انجام معاینات لازم متخصص زنان تشخیص دهد که کدام روش برای فرد نتیجه بهتری را به همراه دارد.

جراحی واژینوپلاستی

واژینوپلاستی روشی برای ساخت یا ترمیم واژن است. این روش مسائل مختلف پزشکی از جمله آسیب واژن به دلیل زایمان و عوارض بیماری کف لگن را درمان می کند. همچنین برای ایجاد واژن تراجنسیتی است که به افراد کمک می کند به هویت جنسیتی مورد علاقه خود دست یابند.

جراحی واژینوپلاستی در واقع جراحی است که به منظور رفع گشادی کانال واژن صورت می پذیرد و این عمل باید به وسیله متخصص زنان انجام شود. خانم ها به این دلیل خواستار این جراحی زیبایی خواهند بود که عضلات واژن خاصیت الاستیسیته خود را از دست خواهد داد و به مرور زمان شل تر می شود، به همین منظور خانم ها خواستار انجام این حراجی زیبایی هستند تا این حالت شل شدگی را از بین برده و بتوانند کانال واژن خود را تنگ تر کنند. این جراحی می تواند تاثیر به سزایی در روابط زناشویی هم بگذارد.

شل شدگی و افتادگی واژن ممکن است دارای یک علت اصلی باشد و آن هم به دلیل افزایش تعداد دفعات زایمان است.

واژینوپلاستی چه مزایایی دارد؟

واژینوپلاستی دارای دو نوع روش است که یک روش به صورت لیز و روش دیگر به صورت جراحی در بانوان انجام خواهد شد. به طور حتم روش واژینوپلاستی لیزری دارای مزیت های زیادی در مقایسه با روش واژینوپلاستی جراحی است که از مزیت های آن می توان به موارد زیر اشاره کرد:

دوران نقاهت در این نوع واژینوپلاستی بسیار کوتاه تر از جراحی است.

واژینوپلاستی لیزری بدون نیاز به بستری شدن است و جز مزایای آن است

یکی دیگر از مزایای این روش عدم نیاز به بخیه است. اگر جراحی انجام دهید به بخیه و مراقبت های پس از ن نیز خواهید داشت.

در این روش به علت عدم وجود جراحی، درد و خونریزی نیز وجود نخواهد داشت.

هزینه واژینوپلاستی یا تنگ کردن کانال واژن با لیزر در مقایسه با جراحی بسیار کمتر خواهد بود.

در نتیجه بیشتر خانم ها تصمیم خواهند گرفت که برای انجام جراحی واژینوپلاستی از روش لیزری آن استفاده کنند. انجام این جراحی زیبایی در تهران زیر نظر بهترین پزشک و متخصص زنان برای شما عزیزان امکان پذیر خواهد بود.

علاوه بر جراحی های زیبایی که جز خدمات، بهترین متخصص زنان در تهران است خدماتی دیگر هم توسط پزشک و متخصص زنان در تهران ارائه خواهد شد که جنبه درمانی و تشخیصی دارد از جمله این خدمات می توان به درمان برخی از بیماری های زنان اشاره کرد:

 1. درمان بیماری خشکی واژن
 2. درمان افتادگی رحم
 3. درمان افتادگی واژن
 4. درمان بیماری زگیل تناسلی (HPV)
 5. درمان سندرم تخمدان پلی کیستیک
 6. درمان سرطان تخمدان
سرطان رحم

در این قسمت قصد داریم به صورت مختصر در زمینه درمان این بیماری ها که توسط بهترین متخصص زنان در تهران انجام می شود برای شما عزیزان توضیحاتی را ارائه دهیم.

خشکی واژن

در درجه اول باید بیان کنیم که خشکی واژن چه نوعی بیماری است و به چه دلیلی در خانم ها بروز خواهد کرد؟

خشکی واژن در واقع به زمانی اطلاق خواهد شد که دیواره های واژن نازک شده و در اثر کاهش هورمون استروژن دیواره های رحم ملتهب خواهد شد. البته خشکی واژن ممکن است به دلایلی دیگری از جمله عفونت های زنانه و برخی از بیماری ها در افراد ایجاد شود. خشکی واژن بیماری است که در هر سنی ممکن است در خانم ها بروز کند اما رده سنی که بروز این بیماری در خانم ها شایع است می تواند در دوران یائسگی و بعد از این دوران باشد.

اینستاگرام دکتر درویش زاده

در اینستاگرام دکتر فرزانه درویش زاده، می توانید در رابطه با تمام موضوعات مربوط به زنان اطلاعات کسب کنید. جهت عضویت بر روی تصویر بالا کلیک کنید.

درمان خشکی واژن

را ه های مختلفی برای درمان خشکی واژن در خانم ها وجود دارد که البته هر کدام از این روش ها  تاثیرات متفاوتی را در هر فرد دارد. درمان خشکی واژن هم از طریق روش های دارویی امکان پذیر خواهد بود و هم از طریق روش های لیزر درمانی.

راه های درمان دارویی خشکی واژن شامل موارد زیر است:

ژل های لوبریکات و مرطوب کننده واژن
این روش در واقع به مرطوب شدن ناحیه واژن کمک شایانی را خواهد کرد و باعث کاهش درد در زمان نزدیکی بین زوجین خواهد شد.


استروژن واژینال
این روش درمانی در واقع باعث افزایش هورمون استروژن در بدن خواهد شد زمانی که بدن قادر به تولید این هورمون نیست. البته افزایش هورمون استروژن باید تحت نظر پزشک و متخصص زنان انجام شود و به سه طریق امکان پذیر خواهد بود.


حلقه استرینگ
حلقه استرینگ بسیار منعطف و نرم است که در داخل واژن قرار داده می شود و استفاده از آن به جریان مداوم استروژن کمک خواهد نمود.


قرص واژیفم
قرص واژیفم برای مدتی به صورت دوبار در هفته با کمک اپلیکاتور داخل واژن قرار داده می شود تا در نهایت نیازی به استفاده از این روش درمانی نباشد.


کرم استروژن واژینال
کرم های استروژن واژینال حاوی استروژن بوده و با کمک اپلیکاتور به صورت هفتگی به داخل واژن قرار داده می شود.

تمامی راه های دارویی که برای درمان خشکی واژن بیان شد باید حتما تحت نظر پزشک تجویز شود و مصرف خودسرانه آن برای افراد، اثرات جبران ناپذیری را ممکن است به همراه داشته باشد. البته لازم به ذکر است این داروها اگر بدون تجویز پزشک مورد استفاده قرار گیرد ممکن است عوارضی همچون درد در ناحیه سینه و خونریزی واژن را به همراه داشته باشد.

مصرف این روش های دارویی برای برخی ممنوع است که این دسته از افراد عبارتند از:

 1. مبتلایان به سرطان و اندومتریوز
 2. افراد باردار و شیرده
 3. خونریزی واژن به دلیل نامشخص

در آزمون زیر شرکت کرده و وضعیت سلامت خود را بررسی کنید :

آیا دچار عفونت واژن شده اید ؟

آیا در واژن خود احساس خارش دارید؟

آیا در میزان ترشحات واژن تغییر ایجاد شده است؟

آیا ترشحات واژن شما دچار تغییر رنگ شده است؟

آیا خونریزی واژن یا لکه بینی دارید؟

آیا هنگام ادرار کردن درد یا سوزش دارید؟

جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با عفونت واژن ویدیو زیر را مشاهده کنید :

افتادگی رحم

رحم بانوان در داخل لگن و در انتهای واژن قرار گرفته است و محل قرارگیری و رشد جنین است. این عضو توسط عضلات تحت محافظت قرار گرفته است اما اگر این عضلات نگهدارنده  و لیگامان های این ناحیه قدرت خود را از دست بدهند و دچار شل شدگی شوند در نتیجه این امر باعث افتادگی رحم خواهد شد.

از دلایل اصلی که باعث افتادگی رحم خواهد شد میتوان به این موارد اشاره کرد:

 1. افزایش سن
 2. عدم فعالیت و کم تحرکی
 3. زایمان متعدد به روش طبیعی

درمان افتادگی رحم

درمان افتادگی رحم دارای روش های متفاوت است که بعد از انجام معاینات، لازم پزشک درمانگر تشخیص خواهد داد که کدام راه درمانی را برای فرد تجویز کند. روش های درمان افتادگی رحم شامل موارد زیر است:

 1. تجویز داروهای استروژن توسط پزشک به منظور بازسازی و احیای بافت واژن
 2. لیزر درمانی ، درمواردی که شدت این عارضه کم باشد.
 3. جراحی و ترمیم افتادگی لگن(لاپاراسکوپی )
 4. جراحی هیسترکتومی یکی از جراحی هایی است که اگر این مشکل حاد شده باشد باید انجام شود در واقع راه نهایی است که پزشک برای فرد تجویز خواهد کرد. در این حالت فرد دیگر قادر به بارداری نخواهد بود.

بهترین متخصص زنان در تهران علاوه بر درمان بیماری های بیان شده در این قسمت خدمات دیگری را نیز برای شما مراجعه کنندگان عزیز ارائه میدهند.

5 راه ارتباطی عالی برای انتخاب بهترین متخصص زنان

اینستاگرام :

یکی از ساده ترین روش های دسترسی و پیگیری فعالیت پزشکان صفحات مجازی آنهاست. این روزها برنامه اینستاگرام، یک برنامه بسیار مفیدی است در رابطه با انواع بیماری زنان، محتواهای مفید تولید می شود. همچنین شما می توانید با مشاهد تجربیات بیماران قبلی از کیفیت کار پزشک مطلع شوید

مشورت با دوستان و آشنایان :

یکی از مهم ترین روش های پیدا کردن یک متخصص زنان خوب، پرس و جو از دوستان و آشنایان است. آشنایی که از مراجعه به یک پزشک نتیجه خوبی کسب کرده باشد می تواند راهنمای خوبی باشد.

مشاوره انلاین

بسیاری از افراد سوالات متداولی دارند که نمی توانند به صورت حضوری بپرسند و یا تمایل دارند نظر یک یا چند نفر را بپرسند. برای این افراد بهترین راه مشاوره آنلاین است. با ورود به صفحه مشاوره آنلاین پزشک مد نظر، می توانند تمامی سوالات خود را مطرح کنند.

پرس و جو از مراجعین قبلی

بیماران زیادی هستند که به دلایل مشترک به یک پزشک مراجعه می کنند. شما با حضور در مطب پزشک می توانید از مراجعین نظرسنجی کنید و اطلاعات کافی در رابطه با پزشک بدست بیاورید.

مشاوره حضوری در مطب

اخرین مرحله پس از تایید مراحل قبلی، حضور در مطب و مشاوره با پزشک است. شما می توانید تمامی سوالات و نگرانی های خود را با پزشک در میان بگذارید و راه حل را دریافت کنید.

نتیجه گیری

در انتها امیدواریم اطلاعاتی که در قالب بخش های مختلفی ارائه شد بتواند در مسیر گزینش بهترین متخصص زنان روشنگر خوبی باشند.

بسیاری از زنان مخصوصا کسانی که متاهل هستند باید حتما در فواصل زمانی کوتاهی به بهترین متخصصین زنان و زایمان رجوع کنند و درصورتی که با مشکلات زنانه ای مواجه بودند در اولین فرصت به درمان بپردازند.

بسیاری بیماری ها هستند که اگر در مراحل اولیه شناخته شوند به راحتی قابل درمان خواهند بود در غیر این صورت  مراحل درمان به مراتت سخت تر خواهند شد. شما می توانید برای درمان انواع بیماری های زنان و زایمان به دکتر فرزانه درویش زاده مراجعه کنید.

سوالات متداول :

 

به این پست رای دهید
[Total: 1 Average: 5]
برچسب ها:

آخرین دیدگاه‌ها

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

9 دیدگاه ها
 1. مهلا

  خانم دکتر شما عالی هستین

  پاسخ
 2. نسرین

  همه میتونن زایمان طبیعی داشته باشن؟

  پاسخ
  • دکتر فرزانه درویش زاده

   باید شرایط جسمی شما بررسی بشه. در برخی موارد امکان زایمان طبیعی وجود ندارد

   پاسخ
 3. مهسا

  مشاوره آنلاین خانم دکتر هر سوالی داشته باشیم میشه بپرسیم؟

  پاسخ
  • دکتر فرزانه درویش زاده

   بله

   پاسخ
 4. فاطمه

  چقدر خوب توضیح داده بودید ممنون :))

  پاسخ
 5. زهرا آشوری

  دوره نقاهت لابیاپلاستی چقدره؟

  پاسخ
  • دکتر فرزانه درویش زاده

   اکثر بیماران بعد از پنج تا هفت روز می توانند به کار یا بیشتر فعالیت های روزانه خود بازگردند

   پاسخ
  • دکتر فرزانه درویش زاده

   دوره نقاهت 1 تا 3 روزه اما برخی فعالیت ها حتی تا یکماه نیز ممنوع است

   پاسخ
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با پزشک