دکتر فرزانه درویش زاده / جراحی زیبایی زنان / بهترين جراح زيبايی زنان
مدت زمان مطالعه ۶ دقیقه

بهترين جراح زيبايی زنان

بهترين جراح زيبايی زنان

یکی از رایج ترین اقداماتی که در این روزها انجام می شود جراحی های زیبایی زنان است. در مقاله های دیگر به طور مجزا و اختصاصی به انواع جراحی های زیبایی زنان پرداخته ایم و توضیحات مفصلی را ارائه داده ایم.

جراحی های زیبایی زنان اصطلاحا به آن دسته از جراحی هایی گفته می شود که در نواحی آلت تناسلی زنان انجام می شود. این اعمال با هدف زیباسازی و نیز بهبود وضعیت کیفی آلت تناسلی در هنگام رابطه جنسی  انجام می شود. از جمله انواع این جراحی های زیبایی زنان به لابیاپلاستی، پرینورافی و واژینوپلاستی اشاره کرد.

اما در این نوشتار قصد داریم به بخشی از سوالاتی که از سوی بسیاری از زنان و دختران جوان در خصوص ویژگی های بهترین جراح زیبایی زنان پرسیده می شود پرداختی داشته باشیم و به طور دقیق و جزئی سوالات را پاسخ بگوییم.

مطالبی که در ادامه همین مقاله خواهد آمد، بدین شرح است:

  • ویژگی های اخلاقی یک دکتر زیبایی زنان
  • ویژگی های بهترین جراحی زیبایی زنان از جهت خدمتی که ارائه می دهد
  • ویژگی های مرکزی که قرار است در آن محل به انجام انواع خدمات زیبایی بپردازیم

بهترین جراح زیبایی زنان

  • اولین و مهم‌ترین ویژگی این است که پزشک مربوطه در زمینه فعالیت هایی که در مرکز خاصی یا مطب خودش ارائه می کند باید بیشترین سواد و آگاهی را داشته باشد.

در واقع سواد و دانش به پزشک این اجازه را می‌دهد که بهترین روند درمانی را برای بیمار خاص در نظر بگیرد. همین امر موفقیت نتیجه درمان را تا حد زیاد افزایش می دهد.

  • دومین ویژگی یک جراح خوب زیبایی زنان این است که بتواند تجربه و مهارتی که در طول سال ها کسب کرده است را در جریان کار قرار دهد و در موارد استثنایی که دانش آکادمیک سودی ندارد بتواند تصمیم گیری درست داشته باشد.

برای مثال تصور کنید یک جراح خاص در روند درمان با شرایطی مواجه می شود که تئوری آن در دانش وجود نداشته است. به نوعی شرایط نادر و استثنایی در علم پیش بینی پذیر نیستند. در این موقع جراح می تواند با توجه به تجربه و براساس مهارت و توانمندی خودش بهترین تصمیم را اتخاذ کند و روند جراحی به بهترین شکل ممکن به سرانجام برسد.

  • اخلاق حرفه ای و دغدغه مندی در خصوص رفع مشکلات بیمار از دیگر ویژگی های مهمی است که باید پزشکان مد نظر قرار دهند تا ارتباط گیری درست و منطقی بین آنها و بیمار شکل بگیرد. همین امر سبب می شود که بیمار، پزشک خود را محرم خود بداند و بسیاری از مشکلات پزشکی و روانی خود را با جراح خود در میان بگذارد. گزارش ها حاکی از آن است که هر چقدر همدلی و صمیمیت بین بیمار و پزشک زیاد باشد روند درمان به بهترین شکل ممکن ادامه پیدا می کند.

ویژگی های کلینیک، مطب محل انجام حراجی های زیبایی زنان

  • تجهیزات درمانی مدرن و مجهز  بودن به بهترین ابزار آلات پزشکی درمانی

در جراحی های مختلف زیبایی زنان برخی از  اقدامات درمانی و زیبایی با دستگاه های مختلفی انجام می شود. برای مثال یکی از دستگاه های مورد استفاده لیزر ها هستند. لیزر ها در طول سال ها رشد و گسترش زیادی پیدا کردند. از همین رو بسیاری از بهترین و معتبر ترین مراکز زیبایی زنان از نوین ترین دستگاه های لیزر در روند درمانی و جراحی های مختلف استفاده می کنند. تجهیزات نوین و مدرن باعث می شود اقدامات گسترده ای برای افزایش زیبایی زنان انجام شود.

  • تخصص بالای کادر درمانی و همراهان پزشک

یکی از مهم ترین و اساسی ترین ویژگی هایی که یک مرکز درمانی و یا پرسنل و کادر درمانی در یک مطب باید داشته باشند این است که در زمینه خدمتی که ارائه می کنند باید حتما متخصص و با تجربه باشند. همواره این را در پیش چشم و نظر خود داشته باشید که از بهترین و متخصصین هر حوزه ای برای انجام انواع اقدامات درمان و زیبایی کمک بگیرید. این موضوع این امکان را برای شما فراهم می کند که با بالا ترین کیفیت و بهترین تمهیدات پزشکی تحت جراحی قرار بگیرید.

  • پاکیزه بودن مرکز درمانی، کلینیک و مطب پزشکان

معیار دیگری که باید حتما در نظر داشته باشید این است که مرکز درمانی باید عاری از هرگونه آلودگی باشد. از یک سو مطب ها یا کلینیک های زیبایی معمولا شلوغ هستند و از سوی دیگر جراحی زیبایی زنان جزء حساس ترین جراحی هاست و باید از انتقال هرگونه بیماری و آلودگی جلوگیری شود. حتما باید توجه داشته باشید که بهداشت محیطی و فردی پرسنل درمانی کاملا رعایت شود.

  • نظم و مدیریت درست پرسنل

نظم و مدیریت در نوبت دهی و نیز انجام به موقع انواع جراحی های زیبایی زنان نیز از جمله معیار های مهمی است که باید به آن توجه داشته باشید.

در مواردی دیده شده است که زنانی نوبت دهی داشته اند اما به دلیل عدم انظباط کاری و مشغله کاری زیاد پزشک و منشی های ایشان در زمان تعیین شده امکان جراحی فراهم نیامده است. بنابر این حتما با پرسنل صحبت هایی داشته باشید که اقدامات درمانی وزیبایی شما به موقع و زمان تعیین شده انجام شود.

دکتر فرزانه درویش زاده، جراح و متخصص زنان زایمان و نازایی در تهران می باشد که دارای بورد تخصصی لاپاروسکوپی و درمان ناباروری می باشد. ایشان با بهره گیری از روش های نوین تشخیصی و درمانی مجهز مشکلات و مسائل مربوط به زنان ومسائل مربوط در این زمینه می پردازد.شما می توانید برای و تعیین وقت قبلی با شماره تلفن 26703214 تماس حاصل فرمایید و یا به آدرس  اینستــاگـرام  ایشان مراجعه نمایید

نتیجه گیری

در این مقاله تمامی تلاش ما معطوف به این بود که بسیاری از معیارها و نکاتی که باید پیش از انجام انواع جراحی های زیبایی زنان مد نظر قرار دهید و بر طبق آن گزینش داشته باشید را در اختیار تان قرار دهیم.

این معیار ها این امکان را برای خوانندگان و همراهان همیشگی مان فراهم می آورد که با مراجعه به مراکز و مطب های مختلف هرکدام که بیشترین ویژگی های مذکور را داشت به عنوان بهترین مرکز درمانی انتخاب کنند و از آن مهم تر در انتخاب یک جراح زیبایی زنان خوب نیز نهایت دقت و وسواس را داشته باشند.

به این پست رای دهید
[Total: 0 Average: 0]
برچسب ها:

آخرین دیدگاه‌ها

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با پزشک