دکتر فرزانه درویش زاده / دکتر زنان خوب در قلهک
مدت زمان مطالعه ۵ دقیقه

دکتر زنان خوب در قلهک

آیا می دانید که ویژگی ها و وظایف یکپزشک زنان کدام است ؟ مطمئنا برای شما نیز پیش آمده است که در مورد انتخاب یک متخصص زنان خوب در محدوده ی محل زندگی خود دچار مشکل شده باشید. اما اگر به دنبال یک دکتر زنان خوب در قلهک تهران می گردید ، حتما این مقاله را تا انتها بخوانید تا با دکتر فرزانه درویش زاده ، متخصص زنان و زایمان و جراح زیبایی زنان آشنا شوید. در این نوشتار قصد داریم که تمام خدماتی را که یک دکتر زنان خوب که می تواند به بهترین شکل به بیماران ارائه دهد، به شما عزیزان معرفی و به شما در مقوله ی انتخاب پزشک یاری برسانیم.

 

دکتر زنان خوب در قلهک - دکتر درویش زاده

 

خدمات دکتر زنان خوب در قلهک

اهمیت مراجعه به یک متخصص زنان خوب و با تجربه در تهران بر هیچ کس پوشیده نیست. باید توجه داشته باشید که پزشکی که برای خود انتخاب می کنید ،
گستره ی وسیعی از خدمات مختلف را به شما ارائه دهد. برخی از خدمات دکتر فرزانه درویش زاده ف دکتر زنان خوب درقلهک ، عبارتند از :

  • درمان ناباروری به روش های مختلفی مانند بهره گیری از IVF و IVI
  • زایمان طبیعی
  • زایمان سزارین
  • انجام انواع جراحی های زنان
  • انجام انواع جراحی های زیبایی زنان

در ادامه به معرفی کلی این خدمات خواهیم پرداخت. با ما همراه باشید.

شما می توانید برای تعیین وقت قبلی از دکتر فرزانه درویش زاده با شماره تلفن 26703214 تماس حاصل فرمایید و یا به آدرس اینستــاگـرام ایشان مراجعه نمایید

درمان ناباروری با دکتر زنان خوب در تهران

امروزه با پیشرفت روز افزون علم پزشکی ، روش های مختلفی برای درمان ناباروری ایجاد شده اند. گاهی مشکل ناباروری از سوی مرد و گاهی از طرف زن است. اما به هر جهت می توان با استفاده از راه های نوین درمان این عارضه ، ناباروری را شکست داد و به راحتی صاحب فرزند شد. از میان مهم ترین روش های درمان ناباروری می توان به IVF و IVI اشاره نمود.

روش ivf در بارداری با دکتر زنان خوب در قلهک

این راه یکی از بهترین روش های درمان ناباروری و مشکل عدم فرزند آوری است. زمانی از ivf بهره برده می شود که تخمک و اسپرم سالم و برای تشکیل فرزند مناسب باشند
اما شرایط برای رسیدن اسپرم به تخمک فراهم نباشد. در واقع اگر زن و مرد در شرایط خاصی قرار بگیرند ، از این روش برای دور زدن شرایط پیش آمده و کمک به فرزند آوری آن ها استفاده می گردد. از این شرایط می توان به موارد زیر اشاره نمود :

  • زمانی که اسپرم ها سالم و قوی باشند اما تعداد آن ها کم باشد و در نتیجه احتمال لقاح پایین بیاید.
  • زمانی که تحرک اسپرم ها کافی نباشد و به همین دلیل امکان انجام لقاح کم شود.
  • اگر لوله های رحمی دچار انسداد یا چسبندگی باشند و به همین دلیل اسپرم نتواند به تخمک برسد.

به این روش لقاح خارج از رحم نیز گفته می شود و می توان از آن بهره های بسیاری برد. به طور خلاصه در این راهکار، اسپرم از مرد و تخمک از زن استخراج می گردند. سپس در شرایط ایزوله و در آزمایشگاه ، لقاح به طور مصنوعی میان آن ها انجام می گردد. پس از آن که جنین ایجاد گردید ، به رحم زن منتقل و در آن جا لانه گزینی و بارداری انجام می شود. لازم به ذکر است که می توان در روش ivf چند جنین را به داخل رحم وارد کرد تا شانس بارداری را افزایش داد.

بارداری به روش iui با بهترین متخصص زنان تهران

در صورتی که اسپرم ها ضعیف باشند و قدرت لازم برای انجام لقاح با تخمک را نداشته باشند ،
می توان از این روش برای درمان این نوع از ناباروری بهره برد. به طور کلی در این روش نیازی به استخراج تخمک زن نمی باشد. و فقط اسپرم از بدن مرد برداشته شده و در شرایط آزمایشگاهی شستشو و تقویت می گردد. پس از آن که اسپرم برای انجام لقاح بهینه گردید ، به داخل رحم زن تزریق می گردد تا به بهترین شکل ممکن باعث انجام لقاح و بارداری گردد.

زایمان با بهترین دکتر زنان

از مهم ترین وظایف یک دکتر زنان خوب در قلهک ، می توان به انجام روش های مختلف زایمان اشاره نمود. همان طور که می دانید، زایمان به دو روش زایمان طبیعی و زایمان سزارین انجام می گیرد. باید توجه داشت که انتخاب بهترین روش زایمان علاوه بر آن که به خود شخص بستگی دارد ، به تشخیص و نظر پزشک نیز تا حد زیادی وابسته می باشد.

متخصص جراحی زیبایی زنان خوب در قلهک

دستگاه تناسلی زنان از بخش های مختلفی تشکیل شده است که مهم ترین آن ها رحم و لوله های تخمدان هستند. در موارد بسیاری ممکن است که مشکلات و بیماری های مختلفی برای این بخش ها ایجاد گردند.از میان بیماری هایی که می توانند برای دستگاه تناسلی زنان ایجاد شود می توان به کیست تخمدان اشاره کرد.  در درمان این بیماری های داخلی می توان از دو روش انجام جراحی های شکمی باز و همچنین لاپاراسکوپی بهره گرفت. دکتر فرزانه درویش زاده ، دارای بورد تخصصی لاپاراسکوپی هستند ، و می توانند به بهترین شکل ممکن این عمل جراحی کم تهاجم و کم خطر را به انجام برسانند.

بهترین جراح زیبایی زنان در تهران

اعمال جراحی متنوعی برای بهبود ظاهر دستگاه تناسلی زنان می توان انجام داد. به عنوان مثالی از میان این جراحی های پر بازده می توان به عمل لابیاپلاستی اشاره کرد. اما ارائه ی توضیحات جامع در مورد جراحی های زیبایی زنان را به زمان دیگر و مقاله ی دیگری موکول می کنیم. شما باید حتما توجه داشته باشید که این جراحی ها تا چه اندازه بر روی زیبایی واژن شما موثر هستند و بر همین اساس بهترین انتخاب ممکن را در زمینه انتخاب پزشک جراح خود داشته باشید. برای اطلاع از راه های ارتباطی با دکتر فرزانه درویش زاده، دکتر زنان خوب در قلهک ، می توانید به صفحه تماس با ما وب سایت مراجعه کنید.

به این پست رای دهید
[Total: 2 Average: 3]
برچسب ها:
پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با پزشک